Dariccoin

دریک(daricCoin) اولین ارز دیجیتال ایران

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

دریک (Daric) یا به اختصار DARC پول رایانه ای یکپارچه به حساب می آید که امکان پرداخت فوری و تقریبی صفر را برای هر کسی فراهم می کند.

دریک یک شبکه پرداخت داخلی است که بدون هیچ گونه مقام مرکزی به طور کامل غیر متمرکز شده است. ریاضیات امنیت شبکه را تضمین می کند و افراد را قادر می سازد تا امور مالی خود را کنترل کنند

استخراج دریک

به تراکنش های ارزهای دیجیتال که در بسته های داده جمع می شوند، بلاک می گویند. پردازش به موقع این بلاک ها برای صحت انجام فرآیند تراکنش ضروری است و از آنجا که هیچ نهاد مرکزی وجود ندارد که بتواند همه  فرآیند پردازش را به درستی انجام دهد، کامپیوتر ها این مسئولیت را به عهده می گیرند. به این کار استخراج گفته می شود . ماینر ها کامیپوتر های خود را در اختیار شبکه قرار می دهند تا به پردازش و محاسبات شبکه کمک کنند و وقتی که یک بلاک داده به درستی ماین می شود و معیارهای الگوریتم و ریاضی مشخص می شود، ماینرها پاداشی از سکه ها و درصدی از کارمزد تراکنش بلاکی که پردازش کرده اند را دریافت کنند.

استخراج برای تایید تراکنش ها به کار می رود و موجب تولید سکه دریک جدید می شود.

 

www.dariccoin.biz

  • Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دریک که نام قدیم پول ایران در دوره هخامنشیان می باشد و از نام داریوش که یونانیان به ان داریکوس می گفتند گرفته شده است امروز به عنوان نام اولین ارز دیجیتال ایران انتخاب گردیده است .

این ارز که بر پایه ی بلاک چین و به صورت غیر متمرکز عرضه شده است امید ان می رود که در بازار داخلی مورد اقبال قرار گیرد و به عنوان یک ارز ملی شناخته شود . اطلاعات کامل در مورد ان را می توانید در دریک کوینdariccoin-1.jpg مطالعه نمایید .

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در حال حاضر بر روی دریک کوین (daric coin) نمی توان نظر خاصی داد . زیرا این ارز به تازگی ایجاد شده و در هیچ اکسچنجی حضور ندارد . و هیچ قیمت گذاری نشده است .البته بیت کوین هم همین وضعیت را داشت . تنها راه ارزش پیدا کردن یک ارز اقبال بازار به آن ارز و رایج شدنش می تواند باشد .

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری